Pozvánka na workshop praxí DAS/PRX2–3 – PO 29/4 13:15, SV 2.40

Úterý 23. duben 2024, 19:23

Láká vás praxe, ale nevíte, kde je hledat, jak je splnit a co od nich očekávat?

Zveme na workshop praxí DAS/PRX2–3 studentů a studentek různých specializací, který proběhne v pondělí 29. 4. od 13:15 v učebně SV 2.40.

Na workshopu zazní 3 prezentace z nepedagogické praxe DAS/PRX2 a 2 prezentace z pedagogické praxe DAS/PRX3.

• tlumočnická stáž v Toray Textiles Central Europe s.r.o. + na strojírenském veletrhu v Brně (ASIČIN)
  • stáž v HO České centrum Tokio (ASIJAN + JAPFI)
  • stáž v HO PLAKOR Czech, s.r.o. (ASIKON; společná prezentace)
  • výuka korejštiny v Jazykové škole Mgr. Hany Jiráskové (ASIKON)
  • výuka čínštiny na gymnáziu Prostějov (ASIČIN)

Účast na workshopu doporučujeme studentům všech specializací i studijních ročníků.

Momentálně probíhá výběrové řízení na stáž v HO České centrum Tokio - na workshopu zazní prezentace z této stáže.

Těšíme se na Vás!