Výběrové řízení na stipendium ERASMUS+ na LS 2024/25

Pondělí 16. září 2024, 14:14

Filozofická fakulta UP vyhlašuje 2. kolo výběrového řízení na studijní pobyty v zahraničí v rámci programu Erasmus+ na LS 2024/25. Jedná se o výjezdy určené studujícím ve všech formách i cyklech studia. Termín pro podání přihlášky je 30. 9. 2024!

Studijní pobyt v zahraničí je jedinečná zkušenost. Za hranicemi důvěrně známého prostředí vás čekají zážitky, které vám už nikdy nikdo nevezme, naučíte se opravdu používat cizí jazyk, poznáte nové přátele, zbavíte se stereotypů, osamostatníte se, stanete se tolerantnější k "jinému" a odlišnému, najdete si třeba i pracovní stáž na léto, vylepšíte životopis, ... a navíc: dostanete na to peníze!

Přihláška se podává pouze online v IS/STAG v Moje studium - ECTS výjezdy - Nabídka výjezdů. Název nabídky výjezdu (VŘ) je: Erasmus na LS 2024/25 - KAS. K online přihlášce je třeba doložit motivační dopis a přihlášku.

Více informací najdete na: www.ff.upol.cz/nc/zprava/clanek/erasmus-2-kolo-vyberoveho-rizeni-na-studijni-pobyty-v-zahranici-na-ls-202425/.

Podmínky účasti v programu Erasmus+ najdete v IS/STAG u konkrétní nabídky výjezdů.

Zveme vás také na online informační setkání, kde se můžete ptát na cokoliv, co se týká programu Erasmus a podání přihlášky na studijní výjezd přes tento program. Uskuteční se už 18. září 2024 v 16:00 přes Zoom: cesnet.zoom.us/j/95608440685.

V případě potřeby můžete kontaktovat katederní koordinátorku M. Zahradníkovou nebo fakultní koordinátorku J. Hořákovou.