Info pro studenty japonštiny – London CareerForum 2021 online + přípravný webinář online již 31. 1. 2021

Pondělí 11. leden 2021, 9:34 – Text: Tereza Nakaya

Upozorňuji studenty japonštiny, že CareerForum Londýn – náborová akce japonských zaměstnavatelů pro studenty evropských univerzit, kteří hovoří japonsky a anglicky, příp. výměnné studenty z Japonska hovořící dobře anglicky – proběhne na jaře 2021 online.

Účastníkům akce a zájemcům je doporučeno zúčastnit se nejprve přípravného webináře, který proběhne 31. 1. 2021. Na webinář je třeba se přihlásit – do 21. 1. se nejprve zaregistrovat na stránkách careerforum.net, poté se na akci přihlásit přes obdržený link.

Vzhledem k charakteru a specifikám výběrových řízení na pracovní pozice v Japonsku doporučují pořadatelé náborové akce a souvisejících přípravných akcí účast zájemcům již z řad studentů nižších (neabsolventských) ročníků.

Detaily a více informací viz přiložené soubory (průvodní dopis v japonštině a angličtině + letáčky).

V případě dotazů kontaktuje e-mailem mne nebo přímo zodpovědnou osobu z CFN, paní Maiko Jošida (kontaktní údaje naleznete v přiloženém souboru).

TN