Výzva – odborné praxe (japonština), stáže v Japonsku

pondělí 23. září 2019, 9:19 – Text: Tereza Nakaya

V zimním semestru 2019 se mohou pokročilí studenti japonštiny (3. ročník bc. studia, navazující magisterské studium) ucházet o odbornou praxi ve firmě a odbornou praxi ve výuce. Počet míst na obě praxe je v tomto semestru velmi omezen. O oba typy odborné praxe se mohou ucházet jen vážní a velmi motivovaní zájemci s dobrými studijními výsledky.

Studenty, kteří mají vážný zájem o odbornou praxi v japonské firmě nebo o odbornou praxi ve výuce japonštiny, žádám, aby mi do pátku 27. 9. (23:55) mailem zaslali svůj životopis a motivační dopis (oba dokumenty v češtině) včetně informace, o jaký typ praxe mají zájem.

Zároveň upozorňuji, že mne mohou kontaktovat studenti, kteří by si v rámci odborných praxí (OPF(2), OPV(2)) chtěli nechat uznat relevantní pracovní zkušenost – v ideálním případě mne kontaktujte v předstihu.

Avizuji také, že ve středu 30. 10. proběhne informační schůzka/seminář ohledně možností dlouhodobých placených pracovních stáží v Japonsku (v rámci Working holiday víz). Bližší informace budou poskytnuty později.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.

T. Nakaya