DOBROVOLNÍKEM V RÁMCI PRAXE NA KAS - aktualizováno 20/11

Úterý 3. listopad 2020, 18:52

Zapojte se do dobrovolnické činnosti a získejte dvojnásobek odpracovaných hodin v kterémkoliv kurzu Praxe na KAS!

 

Vzhledem k epidemiologické situaci a omezeným možnostem získávat praxi v běžném firemním prostředí prosíme studenty o zapojení se do dobrovolnické činnosti související se zvládnutím epidemie Covid-19. Všem studentům, kteří by rádi získali kredity v kurzech Praxe, mimořádně nabízíme zdvojnásobení odpracovaných hodin a jejich započtení do celkového požadovaného počtu hodin daného kurzu i bez spojitosti náplně praxe se studovaným oborem. 

 

Nabídka se týká praxí bakalářského i magisterského programu s výjimkou Zahraniční praxe. Pokud zatím nemáte kurz zapsaný, je možné si jej zapsat v příštím semestru či příštím roce. Odpracované hodiny lze sčítat s již splněnými hodinami nebo je v budoucnu doplnit jinou pracovní činností. Podmínkou je získání potvrzení o absolvované praxi od zprostředkovatele dobrovolnické činnosti. Tato mimořádná nabídka je omezena na činnosti související se zvládnutím epidemické situace (pomoc v nemocnicích, domovech důchodců, dětských domovech apod.). V případě zájmu prosím kontaktujte předem garanta příslušného kurzu, který vám pomůže s evidencí praxe a potvrzením.

 

Dobrovolnickou činnost zprostředkovává například Dobrovolnické centrum UP (https://dobrovolnici.upol.cz), ale také celá řada neziskových organizací. Pokud můžete, oslovte dobrovolnické organizace v místě vašeho pobytu a pomozte potřebným. Děkujeme!

Zpět