Nabídka praxe - dobrovolnická činnost II

Středa 3. březen 2021, 10:47

Další nabídka dobrovolnické praxe! RC Heřmánek ve spolupráci s Dobrovolnickým centrem UP poptává pomoc do rodin samoživitelek:

1) Asistence s domácí online výukou pro prvňáčka v čase cca 8:00-10:00, v Olomouci. Není nutné pokrýt všechny dny v týdnu, každý den pomůže.
2) Akce Vemte děti ven! Máte volné odpoledne a vzali byste dítě/děti ven na procházku, do parku, na hřiště nebo na výlet? Spojte příjemné s užitečným a ozvěte se!

Všechny tyto odpracované hodiny vám uznáme dvojnásobkem hodin do kurzů Praxe ve všech stupních studia. Také je možné praxi splnit nyní a nechat si ji uznat v zimním semestru, případně nakombinovat s jinou současnou nebo budoucí praxí.

V případě zájmu prosím kontaktujte RC Heřmánek rc-hermanek@seznam.cz (paní Klicperová) nebo michaela.zahradnikova@upol.cz.

Děkujeme, že pomáháte!