Online "výměnný program" korejského jazyka - přihlášky jen do 17. 2.!

Středa 10. únor 2021, 15:33

"Following online program, participating students will get the student ID as an exchange student at the SCH University just like the exchange students here in Korea. The only difference is that they will take classes from their home country. Students will take Korean Language online courses and will get the credit from the SCH University. Also, online exchange program students will receive their official transcript after the Spring 2021 semester."

Více v přílohách:

Information