Pozvánka na přednášky katedry obecné lingvistiky

Pondělí 21. březen 2022, 8:27

Vážení kolegové, vážené kolegyně,

ráda bych Vás jménem Katedry obecné lingvistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého pozvala na zajímavé přednášky, které se uskuteční v rámci předmětu KOL/PZV (Přednášky zahraničních vyučujících).

Na téma „Introduction to Syntax“ bude přednášet Dr. Elena Callegari z University of Iceland. Kurz bude rozdělen do čtyř bloků v průběhu dubna, a bude se konat online prostřednictvím platformy Zoom.

Cílem kurzu je poskytnout studentům úvod do vědeckého studia syntaxe v přirozených jazycích.

V příloze zasílám bližší informace týkající se výuky.

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vaši účast.

S přáním pěkného dne