Pracovní stáž v Českém centru Tokio (ZS2023) - DEADLINE PRODLOUŽEN

Pondělí 15. květen 2023, 9:59

V aplikaci INTLAG (intlag.upol.cz - přihlašovací údaje jsou stejné jako do Portálu) byla zveřejněna nabídka tříměsíční pracovní stáže v hostitelské organizaci České centrum Tokio.

Stáž bude realizována na podzim 2023 (zhruba od poloviny září do poloviny prosince 2023) a stážista bude během stáže podpořen ze strany UP stipendiem a příspěvkem na cestovní výdaje spojené s nákupem letenky. Za úspěšně realizovanou stáž získá kredity v rámci příslušného praktického kurzu dle svého studijního programu.

Na stáž se mohou hlásit studenti, jejichž profil odpovídá požadavkům hostitelské organizace na stážistu. O stáž v HO České centrum Tokio se mohou ucházet pouze studenti/studentky české národnosti. Deadline pro podání přihlášky (via INTLAG) je 8. května 2023. Detaily nabídky vč. požadavků naleznete v příloze tohoto sdělení nebo na nástěnkách KAS, obecné informace k zahraničním pracovním stážím zde.

DEADLINE PRO PODÁNÍ PŘIHLÁŠKY BYL PRODLOUŽEN DO 24. 5. 2023. Přihlášky vč. požadovaných příloh zasílejte do tohoto data mailem na adresu tereza.nakaya(at)upol.cz

Neváhejte využít této jedinečné příležitosti získat pracovní zkušenost v unikátním a podnětném prostředí Českého centra Tokio. Absolvováním této pracovní stáže získáte mimořádně cenné zkušenosti z vícejazyčného prostředí kulturní diplomacie, vč. pracovních zkušeností a dovedností z oblasti marketingu, překladatelství a tlumočnictví, či managementu a administrativy, ad. Dále Vás stáž velmi obohatí po jazykové stránce (japonština, angličtina i čeština) a v neposlední řadě budete díky zkušenostem, které během ní získáte, zvýhodněni na trhu práce při hledání zaměstnání, ať už v ČR, v Japonsku, nebo jinde.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.

T. Nakaya