Studium MA v Macau

Úterý 12. leden 2021, 10:08

Agentura AIA nabízí možnost stipendia pro studium MA programu na University of Macau. Stipendium zahrnuje školné a ubytování po dobu programu (max 2-3 roky podle délky programu), je rovněž možno žádat o další stipendia poskytovaná UoM. Další informace a linky k žádostem naleznete na stránkách DZS (https://www.dzs.cz/sites/default/files/2020-08/Stipendia%20ke%20studiu%20na%20University%20of%20Macau_TRVALE%20PLATN%C3%89.pdf), deadline pro přihlášky je 26.2.2021.