Výběrová řízení na stipendijní pobyty v ČLR a na Taiwanu otevřena

Úterý 20. únor 2024, 17:13

Ve Stagu byla zveřejněna VŘ na následující stipendijní příležitosti na rok 2024/2025. Přihlášky je možné podávat přes STAG - ECTS. Neváhejte!

1) Yunnan Provincial Government Scholarship
- na 10 měsíců na jakékoliv univerzitě v Yunnanu
- ubytování a školné zdarma, měsíční stipendium ve výši 1400 CNY
Přihlášky do 5. 3.

2) ČLR a na Taiwan - výměnné pobyty
- na 1 nebo 2 semestry
- školné zdarma, další náklady si platí student
Přihlášky do 15. 3.

2.1 TAIWAN
Taichung: Tunghai University (2 místa)
Taichung: Providence University (2 místa) - MOFA (50.000)
Hsinchu: National Yang Ming Chiao Tung University (2 místa) - MOFA (65.000)
Hsinchu: National Tsing Hua University (2 místa)
Kaohsiung: National Sun Yat Sen University (2 místa) - MOFA (80.000)
Taipei: National Taiwan Normal University (2 místa) - MOFA (90.000)
Taipei: National Cheng Chi University (2 místa) - MOFA (100.000)
U vybraných univerzit lze žádat stipendium MOFA - to je omezeno na 5 měsíců, výše stipendia je uvedena v závorce v měně TWD.
Podmínky stipendií (zda je nutné hradit školné) se u jednotlivých univerzit liší a budou postupně upřesněny ve chvíli, kdy nám univerzity informace sdělí.

2.2 ČLR
Beijing: Beijing Institute of Technology (2 místa)
Chongqing: Southwest University (2 místa)
Guiyang: Guizhou University (2 místa)
Tianjin: Tianjin Normal University (2 místa)

Nevíte si rady? Napište nebo se stavte.

M. Zahradníková