Výběrové řízení na Taiwan na 2022/23: Providence University

Středa 20. duben 2022, 16:40

Katedra asijských studií vypisuje výběrová řízení na studijní pobyt na Providence University na ZS 2022/23. V nabídce jsou:

- 3 místa na MOFA stipendium na 5 měsíců (výše měsíčního příspěvku zatím nebyla oznámena)

- neomezený počet míst na MOE program na 6 měsíců (bez stipendia,poloviční školné na 6 měsíců ve výši 26500 TWD)

Studenti si přihlášku podávají přes IS STAG – Moje studium – ECTS výjezdy – Nabídka výjezdů. Název nabídky: TAIWAN - Providence University na ZS 2022/23. Postup podání přihlášky ve stagu najdete v záložce Detail – Popis podmínek. Podrobnosti naleznete v přílohách.

Deadline přihlášek ve Stagu: 27. 4. Pohovory proběhnou 28. 4.

příloha 1

příloha 2