Výběrové řízení na výměnný pobyt na NCCU a NTNU, Taipei - letní semestr 2023/24

Čtvrtek 21. září 2023, 9:49

Bylo vypsáno výběrové řízení na:

- 2 místa pro výměnný studijní pobyt na National Cheng Chi University, NCCU (5 měsíců)

- 2 místa na výměnný studijní pobyt na National Taiwan Normal University, NTNU (5 měsíců)

PODMÍNKY:

V rámci výměnného pobytu mají studenti školné zdarma. Pro uchazeče žádáme také o stipendium MOFA:

- NCCU: stipendium ve výši cca 15.000 TWD/měsíc, pouze pro Intensive Chinese program + požadavek na 9 hodin dobrovolnické praxe na NCCU

- NTNU: stipendium ve výši 90.000 TWD/semestr, nutnost zaplatit školné na jazykovém centru (30.000 TWD)

Úspěšnost žádosti o MOFA stipendium závisí na počtu žadatelů na dané univerzitě.

DEADLINY:

Zájemci se mohou hlásit přes aplikaci ECTS ve Stagu:

- NCCU - do 28. září

- NTNU - do 15. října

Pro další informace kontaktujte M. Zahradníkovou.