Inccheon National University, výběrové řízení na stipendium Asemduo

Úterý 13. duben 2021, 16:39

Nabízíme jedno místo ke studiu v Koreji v zimním semestru 2021 na Inccheon National University. Vybraný student bude podpořen stipendiem Asemduo ve výši 4,000 euro.

V rámci partnerské smlouvy univerzita nabízí:

• studium v ZS 2021
  • výběr hodin z jakéhokoliv oboru (včetně oboru Korejský jazyk a literatura)
  • 2 x 2 hodiny korejštiny pro cizince týdně
  • v případě zájmu o studium intenzivního jazykového kurzu korejštiny (5 x 4 hodiny korejštiny pro cizince týdně) zájemce musí uhradit poplatek ve výši 1,250,000 wonů

Zájemce prosím, aby se do 18.4. přihlásili výběrového řízení, které najdete ve stagu. Podmínkou je motivační dopis v angličtině o délce jedné strany A4. Případné dotazy posílejte na petra.svakova@upol.cz.