Masaryk Distinguished Chair v Izraeli - výzkumné pobyty pro české akademiky, vědce a doktorandy

Úterý 25. leden 2022, 9:29

Masaryk Distinguished Chair v Izraeli, který podporuje výzkumné pobyty českých akademiků, vědců a doktorandů na Reichmanově univerzitě, vyhlašujevyhlašuje dodatečné výběrové kolo pro kalendářní rok 2022. Zájemci z řad akademiků působící na českých vysokých školách (české občanství není podmínkou) se mohou přihlásit do 28. února 2022.

Detail nabídky, podmínky VŘ a přihláška MUNI CZS: