Nabídka kurzů Konfuciova Institutu

Úterý 13. září 2022, 10:47

Čínský jazyk a kultura

Vážení studenti Univerzity Palackého,

v zimním semestru 2022/2023 si můžete vybírat ze široké nabídky kreditových kurzů Konfuciova institutu UP. V kurzech čínštiny pro nesinology si osvojíte nejen čínský jazyk, ale dozvíte se zajímavosti o čínské kultuře a svátcích. Ti z vás, kdo čínštinu již ovládáte, můžete své znalosti dále rozvíjet v kurzu Čínská obchodní konverzace nebo Čínština se sitcomem 家有儿女. A pokud jen toužíte po odpočinku, poznejte krásu čínské malby či kaligrafie pro začátečníky i pokročilé nebo zkuste porazit svého soupeře v populární strategické hře GO. Celou nabídku si můžete prohlédnout na webových stránkách Konfuciova institutu: https://konfucius.upol.cz/vyuka-a-kurzy/#c54992, registrace probíhá přes STAG.

Jakožto studenti máte navíc možnost si ZDARMA registrovat kterýkoliv z našich kurzů pro veřejnost, kterými jsou čínský jazyk, čínskou kaligrafie a malba. Takže pokud jste si nestihli tyto předměty zapsat ve STAGu, pořád máte možnost je navštěvovat tímto způsobem! V neposlední řadě  Vám pomůžeme povzbudit unavené tělo a mysl v lekcích Taiji. Vezměte s sebou i své kamarády, místa máme dost! Nabídka kurzů pro veřejnost začíná od 26. září.

Více informací naleznete na: https://konfucius.upol.cz/vyuka-a-kurzy/

příloha 1

příloha 2