Nabídka odborné praxe pro pokročilé studenty čínštiny a korejštiny

Pondělí 18. říjen 2021, 13:58

Společnost Toray Textiles Central Europe s.r.o. (TTCE) se sídlem v Prostějově nabízí pokročilým studentům čínštiny a korejštiny možnost absolvování odborné praxe.

Termín: jaro 2022 (cca od přelomu února a března)

Pracovní náplň: tlumočení technikům z Číny a Koreje při instalaci výrobních technologií v prostějovském závodu a související překlady technického rázu z čínštiny / korejštiny do češtiny a angličtiny

Požadavky: pokročilá znalost čínštiny / korejštiny (doporučeno pro studenty NMgr. studia) a angličtiny

Během trvání praxe poskytne společnost TTCE stážistům možnost stravování ve firemní jídelně, finanční příspěvek na dopravné a v případě dobrého výkonu i honorář.

Prosím zájemce o tuto praxi, aby se mi do 15. 11. 2021 ozvali mailem a zaslali mi své CV v češtině, angličtině a čínštině / korejštině.

Úspěšně absolvovaná praxe bude studentům započítána do plnění DAS/PRX2.

V případě dotazů se na mne neváhejte obrátit.

Tereza Nakaya