NCCU - International Summer School 2023 - Taiwan

Úterý 24. leden 2023, 12:43

International Summer School, kterou pořádá National Chengchi University nabízí svým účastníkům program, který zahrnuje:

1. Čtyřtýdenní intenzivní kurz čínštiny
Studenti, kteří se již dříve učili čínsky, musí absolvovat rozřazovací test.

2. Šestitýdenní program v anglickém jazyce ve třech oblastech:
Communication & Society & Technology
History & Arts
Global Politics & Economics

3. Dobrovolné exkurze zaměřené na poznávání taiwanské kultury
Exclusive Taipei City Tour & Taiwanese Famous Local Cuisine (Xiao Long Bao) DIY
Explore Ancient Traditions of Chinese Landscaping with the Majestic home of the Lin family and the Hengshan Calligraphy Art Center
Discover Tea Culture in Maokong - A Day of Tea Sommelier
My Golden Dream in Jiufen - Retro Chinese & Japanese Culture and History

Datum konání: 26. 6. - 3. 8. 2023
Mezní termín pro podání přihlášky: 3. 3. 2023
Mezní termín pro úhradu účastnického poplatku: 24. 3. 2023