Online Chinese Language and Culture Program (Tunghai Chinese Language Center)

Úterý 4. říjen 2022, 8:57

Studentům s jazykovou úrovní A2 - B1 (od 3. ročník bc programu výše) nabízíme možnost zapojit se zdarma do online kurzu s rodilými mluvčími. Studentům, kteří se zúčastní všech hodin výuky (12), lze uznat kurz jako ASH/SC1. Výuková hodina trvá 90 minut, následuje 30 minut diskusního programu s taiwanskými studenty.

Datum: 19., 21., 26. a 28. října 2022
Čas: 13:00-15:00
Deadline přihlášek (online přes QR kód): do 17. října

Počet mezinárodních studentů je omezen na 20. Prosím zájemce, aby se přihlásili přes online formulář a kontaktovali M. Zahradníkovou (uznání kurzu).