Popovídejte si japonsky a česky s Japonci, kteří se učí česky

Pondělí 3. říjen 2022, 12:26

Japonské centrum UP zve na další setkání Česko-japonského konverzačního klubu, který pořádá ve spolupráci s Českým centrem Tokio. Setkání proběhne v sobotu 15. října od 11:00 (CET) online pomocí aplikace Zoom. Účastnit se může každý, kdo zvládá alespoň základní konverzaci v japonštině a češtině. Účast je zdarma, je však potřeba se na setkání přihlásit vyplněním tohoto formuláře

Cílem klubu je poskytnout středně pokročilým a pokročilým studentům češtiny v Japonsku a japonštiny v Česku šanci využít studovaný jazyk v rozhovoru s rodilými mluvčími a pomoci jim k lepšímu osvojení komunikačních schopností. Klub vede k posilování kulturní výměny mezi japonskými a českými studenty, a měl by tak zároveň pomáhat zvyšovat jejich motivaci k dalšímu studiu.