Prezentace studijních a badatelských zahraničních výjezdů (2. část) – 13/2 od 17:15 online!

Pátek 9. prosinec 2022, 14:25

Zveme vás na druhou část prezentací zkušeností ze zahraničních mobilit studentů Katedry asijských studií FF UP. Tentokrát nás do zahraničí zavedou studenti indonéské a japonské sekce KAS. Jestliže zvažujete, že byste chtěli podniknout studijní výjezd na některou z níže uvedených institucí, nenechte si prezentace ujít. Opět budete moct klást i dotazy.

17:20 Musokhib – Wonosobo tourism department, Central Java

17:40 Markéta Miklíková – Airlangga University

18:00 Karolina Schmidtová – Tokyo University of Foreign Studies

18:20 Barbora Křížová – Gakushuin Women’s College

18:40 Tereza Buroňová – Gakushuin Women’s College

19:00 Robert Cagarda – Paris École Pratique des Hautes Études

Prezentace bude možné sledovat online v úterý 13. 12. 2022 od 17:15 prostřednictvím Zoomu na tomto odkaze: https://cesnet.zoom.us/j/95599467393.