Výběrová řízení na TAIWAN - NTNU, NCCU na letní semestr 2022/23

Úterý 20. září 2022, 18:37

Katedra asijských studií vypisuje výběrové řízení na studijní pobyt na National Taiwan Normal University a National Chengchi University na letní semestr 2022/23.

V nabídce jsou:
- 2 místa na NTNU (Taipei) pro výměnný pobyt (školné zdarma)
- 2 místa na NCCU (Taipei) pro výměnný pobyt (školné zdarma)

Deadline přihlášek: 5. 10. 2022

Přihlášky se podávají pouze online - před STAG (Moje studium - ECTS výjezdy - Nabídka výjezdů).

V případě dotazů prosím kontaktujte M. Zahradníkovou.