Výběrové řízení na stipendia Erasmus + na akademický rok 2022/2023

Pondělí 3. leden 2022, 10:37

Studujte na partnerských univerzitách v Evropě!

Stipendia jsou určena pro:

- studenty všech stupňů studia - Bc., NMgr. i Ph.D. na katedře asijských studií

- přihlášky lze podávat do 9. 2. 2022 - pouze online přes Stag

- hlásit se můžete na zimní či na letní semestr příštího akademického roku
- ve Stagu hledejte Moje studium/ECTS výjezdy/Nabídka výjezdů – Erasmus na AR 2022/23 – KAS. Ve STAGu se také odevzdávají všechny požadované dokumenty přihlášky.

Vybírat můžete z těchto univerzit:

Ruhr University - Bochum
Mykolas Romeris University - Vilnius
University of Latvia - Riga
University of Lodz - Lodz
Jagiellonian University - Krakow
University of Ljubljana - Ljubljana
Comenius University - Bratislava
Naples Eastern University - Napoli
Ecole Pratique des Hautes Etudes Paris - Paris
Adam Mickiewicz University - Poznan
Juraj Dobrila University - Pula

Předem si zjistěte, zda daná univerzita má v nabídce obor, který studujete. V případě nejasností kontaktujte zahraniční koordinátorku M. Zahradníkovou.