Výběrové řízení na studijní pobyty ERASMUS+ v akad. roce 2021-22 - upřesnění

Pátek 29. leden 2021, 15:01

VŘ na Erasmus se přes STAG koná poprvé. Vzhledem k množícím se dotazům upřesňujeme postup:

Moje studium/ECTS výjezdy/Nabídka výjezdů. Zde můžete přímo bez vyplňování kolonek zadat „hledat“ a níže by se vám měl objevit přehled všech vypsaných výběrových řízení. VŘ naší katedry hledejte pod označením Erasmus na AR 2021/22 – KAS (původně pod č. 28, nyní 30, ale s přibývajícími VŘ se může ještě změnit). Rozkliknete číslo konkrétního VŘ a zde najdete všechny podrobnosti k danému VŘ a stejnou cestou také vložíte svou přihlášku. V sekci „Detail“ – „Popis podmínek“ najdete seznam univerzit, na které se můžete z naší katedry hlásit. Vybranou školu specifikujete v „univerzální žádosti“, která je jedním z požadovaných dokumentů.