Výběrové řízení na studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ bylo vyhlášeno!

Úterý 9. leden 2024, 10:47

FF UP vyhlašuje výběrová řízení na studijní pobyty studentů všech forem a cyklů studia na zimní i letní semestr 2024/2025 v rámci programu Erasmus+. Úspěšnost žádostí je velice vysoká, vycestovat za studiem snad nikdy nebylo snazší!

Přihláška se podává on-line přes IS STAG: Moje studium - ECTS výjezdy - Nabídka výjezdů - Erasmus na AR 2024/25 - KAS. Termín pro podání přihlášky je 16. 2. 2024.

Studenti naší katedry mohou vycestovat na tyto partnerské univerzity:

• Estonsko: University of Tartu, Tartu
  • Francie: Ecole Pratique des Hautes Etudes Paris, Paris (pouze pro PhD)
  • Chorvatsko: Juraj Dobrila University, Pula
  • Itálie: Naples Eastern University, Napoli
  • Litva: Mykolas Romeris University, Vilnius
  • Lotyšsko: University of Latvia, Riga
  • Německo: Ruhr University, Bochum; Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg
  • Polsko: University of Lodz, Lodz; Jagiellonian University, Krakow; Adam Mickiewicz University, Poznan
  • Slovensko: Comenius University, Bratislava
  • Slovinsko: University of Ljubljana, Ljubljana

Podle oborového zaměření:

• čínština: Bochum, Bratislava, Kraków, Ljubljana, Łódź, Poznań, Riga, Napoli, Erlangen
  • japonština: Bochum, Bratislava, Kraków, Ljubljana, Łódź, Poznań, Pula, Riga, Napoli, Erlangen
  • korejština: Bochum, Bratislava, Ljubljana, Riga, Vilnius, Napoli
  • indonéština: Kraków, Poznań, Riga, Napoli
  • vietnamština: Poznań, Paris (PhD)
  • etnologie: Tartu

(Krátkodobé pobyty doktorandů do 30 dnů se na AR 2024/25 nenabízí.)

Online schůzka pro zájemce se bude konat už tento čtvrtek 11. 1. 2024 v 15:30 na platformě Zoom: cesnet.zoom.us/j/96611268822.

Užitečné odkazy: