Výběrové řízení na studium na NCCU, Taiwan v ZS 2022/23

Čtvrtek 10. březen 2022, 17:57

Vypisujeme výběrové řízení na semestrální pobyt na NCCU v zimním semestru 2022/23 (5 měsíců). V nabídce jsou:

• 1 místo na stipendium MOFA (stipendium ve výši 15.000 TWD/měsíc, školné zdarma, pouze pro studenty ze zemí EU, pouze pro Intensive Chinese program + požadavek na 9 hodin dobrovolnické praxe na NCCU)
  • 2 místa pro výměnný pobyt (školné zdarma)

Veškeré podrobnosti naleznete v přílohách. Zájemci se hlásí do 21. března přes IS STAG – Moje studium – ECTS výjezdy – Nabídka výjezdů. Název nabídky: TAIWAN - National Chengchi University na ZS 2022/23. Postup podání přihlášky ve stagu najdete v záložce Detail – Popis podmínek. Online pohovory proběhnou dne 25. března. Případné dotazy směřujte na M. Zahradníkovou.

Příloha 1

Příloha 2