Výběrové řízení na Taiwan na 2022/23: NTNU, Tunghai University

Čtvrtek 17. březen 2022, 16:13

Katedra asijských studií vypisuje výběrová řízení na studijní pobyt na National Taiwan Normal University (1-2 semestry) a Tunghai University na akademický rok 2022/23 (jeden semestr).
V nabídce jsou:

- 2 místa na NTNU (Taipei) pro výměnný pobyt (školné zdarma)

- 12 míst na jazykový program na Tunghai University (Taichung) - MOFA stipendium (stipendium ve výši 25 000TWD/měsíc, student si hradí školné 36 000TWD/semestr a další výdaje) - podmínky stipendia naleznete zde: http://oir.thu.edu.tw/page5/super_pages.php?ID=page503&Sn=106 (národnost zemí EU, min. GPA 2,75, úroveň angličtiny nebo čínštiny B2)

Studenti si přihlášku podávají přes IS STAG – Moje studium – ECTS výjezdy – Nabídka výjezdů. Název nabídky: TAIWAN - NTNU, Tunghai University na AR 2022/23. Postup podání přihlášky ve stagu najdete v záložce Detail – Popis podmínek. Podrobnosti naleznete v přílohách.

Deadline přihlášek ve Stagu: 15. 4. V případě, že počet zájemců přesáhne počet míst, proběhnou v druhé polovině dubna osobní pohovory.

příloha 1

příloha 2