Výběrové řízení na výměnné studijní pobyty na partnerských univerzitách v ČLR a na Taiwanu na LS 2023/24

Čtvrtek 5. říjen 2023, 10:54

Bylo vyhlášeno výběrové řízení na výměnné studijní pobyty na partnerských univerzitách v ČLR a na Taiwanu na letní semestr 2023/24. Přihlášky lze podat do 15. 10. 2023 přes IS STAG (ECTS výjezdy). K přihlášce je třeba přiložit motivační dopis, životopis a přihlášku. Do přihlášky student uvede své preferované univerzity.

Výběrové řízení proběhne formou pohovoru, v případě nižšího počtu zájemců na základě předložených podkladů. V rámci pobytu má student školné zdarma, ostatní náklady si hradí. Některé univerzity každoročně nabízejí pro exchange studenty MOFA stipendia (na 5 měsíců) či jiná interní stipendia. Počet míst, výše stipendia i podmínky (zda je nutné hradit školné) budou postupně zveřejněny ve chvíli, kdy nám univerzity informace sdělí. Kromě MOFA stipendií je možné výjezd financovat také stipendiem Freemover.

Partnerské univerzity

1) TAIWAN

• Taichung: Tunghai University (2 místa)
  • Taichung: Providence University (4 místa)